Blog


Nowości ciąg dalszy...

Nowości ciąg dalszy... Przy okazji ostatniego wpisu informowaliśmy Was o nowościach na www.sweetsleep.pl. Pisaliśmy przede wszystkim o nowym asortymencie – piżamach firmy DN Nightwear. Cieszymy się, że Was przekonaliśmy i chętnie sięgacie po nowe produkty:) To jednak nie koniec!
Czytaj więcej...


Nowe znajomości, nowy asortyment!

Nowe znajomości, nowy asortyment! Wychodząc na przód oczekiwaniom naszych klientek - długo zastanawialiśmy się, w jaki sposób jeszcze bardziej urozmaicić naszą ofertę piżam damskich i koszul nocnych. Szukaliśmy produktów równie doskonałych jakościowo i wizualnie, jak te, które oferowaliśmy dotychczas. Kryteria mieliśmy iście wygórowane, jednak udało się. Szukaliśmy i znaleźliśmy!
Czytaj więcej...

Pościele i piżamy – wciąż doskonałe na prezent

Pościele i piżamy – wciąż doskonałe na prezent Istnieje wiele pomysłów na prezenty, które niestety często przerastają nasze możliwości. Co gorsze, po czasie okazuje się, że były to prezenty nietrafione. Dlaczego tak się dzieje? Z prostej przyczyny – staramy się wyróżnić i być na siłę oryginalni w swoich pomysłach. Zapominamy, że czasem lepiej postawić na solidne i ponadczasowe podarki niż wydać masę pieniędzy i później żałować.
Czytaj więcej...


Wpisy 21 - 30 z 40